KONKURS FOTOGRAFICZNY

Pierwszy gminny konkurs fotograficzny organizowany przez naszą szkołę. Tematyka brzmiała: ,,Zima w mojej okolicy”. Mimo, iż tegoroczna zima była naprawdę kiepska do konkursu zgłosiło się 19 osób, które oddały łącznie prawie 30 zdjęć. Uczniowie z całej gminy rywalizowali w dwóch konkurencjach: "Piękno przyrody" oraz "Rekreacja i wypoczynek".

W jury zasiedli: pani  Ula Kociara, pan Bogdan Bafia - dwóch profesjonalnych fotografów - oraz pani Iwona Para z działu promocji Gminy Bukowina Tatrzańska, ponieważ patronat nad konkursem objął Wójt naszej gminy pan Andrzej Pietrzyk. Nagrody konkursowe ufundowali: Gmina Bukowina Tatrzańska, Tor Kartingowy w Białce Tatrzańskiej, Terma Bania, oraz Podhalańska Sekcja Wspinaczkowa.

Prace fotograficzne można było składać do dnia 7.03.2024, a tydzień później odbyło się uroczyste rozdanie nagród:

Kategoria ,,Piękno  przyrody”

I miejsce – Aleksandra Rabiańska SP Białka Tatrzańska

II miejsce – Julia Wacław oraz Joanna Sołtys SP Czarna Góra nr 2

III miejce – Szymon Mazurek SP Rzepiska

Wyróżnienie - Hubert Budz SP Czarna Góra nr 2

Kategoria ,,Rekreacja i wypoczynek”

I miejsce – Joanna Sołtys SP Czarna Góra nr 2

II miejsce – Marta Miśkowicz SP Czarna Góra nr 2

III miejce – Julia Wacław SP Czarna Góra nr 2

Wyróżnienie – Ewelina Wacław SP Czarna Góra nr 2

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy na kolejną edycję konkursu fotograficznego, która odbędzie się w przyszłym roku. Chcemy konktynuować promocję piękna przyrody oraz możliwości wypoczynku na terenie naszej gminy wśród dzieci i młodzieży szkolnej.