Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego dla kl. 4-8

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa

W szkole odbył się konkurs czytelniczy na napisanie opowiadania z wybranym bohaterem książki. Tytuł opowiadania: “To, co w życiu najcenniejsze”. Prace uczniów okazały się bardzo refleksyjne i dojrzałe. W parcach uczniów znalazły się następujace puenty:

"Najcenniejsze w życiu jest zdrowie.",

"Rodzina jest w życiu najcenniejsza.",

"Właśnie to jest najcenniejsze w życiu - powiedziała ze spokojem. To radość, miłość i umiejętność czerpania z każdej chwili.",

"Podczas tych chwil refleksji czuję, że coś się we mnie zmienia. Otwieram się na nowe pomysły i możliwości, które czakają na mnie, bym z nimi związał swoje życie. Przekonnany jestem, że każdy z nas ma w swoim wnętrzu pewien pierwiastek pasji i marzenia, który tylko czeka na odpowiednie zaproszenie do wyjścia na światło dzienne."

Uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Wyróżniono prace następujacych ucznów:

Zuzanna Grochola kl. 6,

Karolina Wojtyczka kl.8,