Misja zakończona - Święta uratowane!

Misja odbyła się w ramach projektu “Szkoła myślenia pozytywnego 2.0” - zadanie na grudzień. Podczas wigilii klasowych i wspólnych poczęstunków uczniowie nabrali dużo sił, więc ochoczo zabrali się do swoich zadań. Przygotowywali drobne podarki, które sprawią, że święta będą radosne i mile spędzone w gronie rodziny. Pierwszym podarkiem była kostka opowieści świątecznych, która służy do gry i tworzenia radosnych opowieści w gronie osób. Uczniowie przygotowywali również liściki z dobrą myślą, które rozlosowano wśród uczniów. Radosnej atmosferze sprzyjała zabawa z kołem fortuny, które zawierało pytania dotyczące świątecznych zwyczajów. Uczniowie dokonali ewaluacji wiedzy o sobie samych oraz koleżankach i kolegach. Odpowiadali na pytanie: Czego nowego dowiedziałem/dowiedziałem się o sobie? W odpowiedzi pisali, że: umiem się uczyć, jestem pomocny, jestem miły… Kolejnym pytaniem było: Czego nowego dowiedziałem/ dowiedziałam się o innych? W odpowiedzi pisali, że: lubią porozmawiać i pośmiać się; szkoła jest fajna; inni są mili; nie są tacy źli. Misja pomocy Mikołajowi zakończyła się sukcesem, święta są uratowane!