WYJAZD NA SPEKTAKL "MAŁY KSIĄŻĘ"

W piątek,  16 września 2022 roku, uczniowie z klas IV-VIII pod opieką pani Dominiki Kowalczyk i Marii Bryi udali się do Domu Ludowego w Bukowinie Tatrzańskiej na spektakl pt. „Mały Książę”. Przedstawienie zostało przygotowane przez grupę teatralną „Mali Kombinatorzy” z Jurgowa, działającą pod kierunkiem księdza Piotra Kosakowskiego.

Piątkowy wyjazd przyniósł wychowankom naszej szkoły wiele korzyści. Ósmoklasiści przypomnieli sobie treść znanego utworu, który jest lekturą szkolną. Młodsi uczniowie poznali piękną historię opowiadającą o przyjaźni i miłości. Spektakl dostarczył dzieciom wielu emocji. Były momenty śmieszne i zabawne, ale także chwile wzruszenia i zadumy. Po przedstawieniu wszyscy zadowoleni wrócili do domów.