KOMUNIKAT W SPRAWIE KORONAWIRUSA

W dniach od 12 marca do 25 marca 2020 r. zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze,  z czego pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym nie będą odbywały się lekcje, a jedynie zajęcia opiekuńcze dla tych, którzy nie mogą mieć zapewnionej opieki w domu. Od poniedziałku szkoła jest całkowicie zamknięta.

Adres strony internetowej, na której znajdują się komunikaty i wiarygodne informacje dotyczące postępowania w przypadku niepokojących objawów:

Prosimy o to, aby dzieci pozostawały w domu, nie kontaktowały się z innymi, unikały dużych skupisk ludzkich, dbały o higienę (mycie rąk przez co najmniej 30 sekund mydłem w ciepłej wodzie).

Jeżeli przyjedzie ktoś z zagranicy, należy poinformować o tym Dyrektora Szkoły.

Uczniowie są zobowiązani do kontaktowania się z nauczycielami i wykonywania zadań wskazanych przez nich. Link do grupy Facebook (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzepiskach) i maila: sprzepiska1@gmail.com